ULUSLARARASI NAKLİYE

ÇOK iYi BiLiYORUZ Ki, YENi BiR ÜLKEYE TAŞINIRKEN YAPILAN YOLCULUK, YENi EViNiZE “YUVA” DEMENiN iLK ADIMIDIR. BUNUN BiLiNCiNDE OLARAK, BU YOLCULUĞUN ÇIKMAYA DEĞER BiR YOLCULUK OLMASI iÇiN ÇABALIYORUZ. 

Profesyonel ve deneyimli nakliye koordinatörleri ekibimiz, her bir dosya için en doğru nakliye turunu belirlemek için müşterilerimize yardım eder. Bunlar; kara deniz ve hava yolu olmaktadır. İşine odaklı dosya koordinatörümüz, eşyaların hacmine ve gidecekleri ülkeye bağlı olarak en iyi nakliye yöntemini planlayacak ve eşyalar yeni eve güvenli bir şekilde teslim edilene kadar, tüm nakliye surecinde takipçisi olacaktır.

Uluslararası nakliye çok titiz bir hazırlık ve paketleme gerektirir. Tecrübeli paketleme ekibimiz bu konuda sanatsal bir hizmet vermektedir. Ekibimiz, kıymetli eşyaların en becerikli eller tarafından paketlendiğinden emin olmak, belli bir kalite seviyesini sürdürmek ve en iyi uygulamalardan haberdar olmak adına periyodik şekilde eğitime tabi tutulurlar.

Buna mobilyaların demonte edilmesi, her bir parçanın paketlenmesi ve tüm eşyalar en uygun şekilde paketlenip koruma altına alındıktan sonra etraflı bir paketleme listesi hazırlanması da dâhildir. Piyano, kasa, tablo ve manevi değeri yüksek bir takım özel eşyalar, daha güvenli bir yolculuk için paketlendikten sonra her biri için özel yapılmış tahta sandıklara yerleştirilir.

Teslimat esnasında tüm eşyalar tamamen ambalajlarından çıkartılarak, müşterinin daha sonra arzu ettiği yere koyabilmesi için düz zeminlere koyulur. Örneğin mutfak malzemeleri tezgâh üzerine, porselenler yemek masası üzerine, kıyafetler yatakların üzerine konulur.