HAVA, KARA VE DENİZ

KARA YOLU

Uluslararası nakliye yapabilmek için gereken tüm sertifikalara sahibiz ve Avrupa’da kendi araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Kendi ekibimizle kapıdan kapıya uluslararası nakliye hizmeti verebilmekteyiz ve bu sayede hem çıkış ülkesinde hem de varis ülkesinde ayni ekiple tam anlamıyla pürüzsüz bir hizmet sağlama olanağına sahibiz. Tüm araçlarımız tamamen kilitlenebilir ve çelik kasadır. Güvenlik sebebiyle araçların kasasında pencere bulunmamaktadır ve sürücü kabininden geçişi bulunmamaktadır.

DENiZ YOLU

Eşyanın hacmine ve varacağı ülkeye bağlı olarak deniz yolu ile nakliye daha iyi bir seçenek olabilir. Eşyalar komple konteyner içerisinde yahut daha azsa parsiyel olarak gönderilebilir. Hem fiyat, hem zamanlama hem de güvenlik açısından en doğru olan yöntemi size sunmak görevimizdir.

HAVA YOLU

Havayolunu diğer nakliyelerden ayıran özellik, çok kısa olan transit suresidir ancak diğerlerine kıyasla daha pahalı bir nakliye türüdür. Bunun yansıra eğer nakliye edilecek eşyalar fazla değilse, eşyanın büyüklüğüne bağlı olarak daha uygun da olabilmektedir. Bu seçenek daha çok “onsuz yapılamayacak” türde acil olan eşyalar veya çok ufak hacimli eşyalar için seçilmektedir.

Biz IATA acentesi olarak, tüm ana havayolu taşımacıları ile ve mümkün olan en kısa transit surelerle doğrudan uçuş rezervasyonu yapmaktayız.